2017 AOS Dolphin Dash

Overall Finish List

October 11, 2017


Results By Race Management Systems, Inc.

Division 2 Girls

Place Name Team Bib No Age Gender Chip Time Gun Time
1 Emily Hopkins Family Point Speed 580 F 10:29.28 10:29.28
2 Amelia Marvin Presbyterian 663 F 10:39.32 10:39.32
3 Paris Strange Family Point Speed 589 F 10:50.40 10:50.40
4 Jhovanna Striever YES Prep Northside 968 F 10:58.28 10:58.28
5 Kennah Bent Grace School 626 F 11:09.65 11:09.65
6 Camile Carleton Presbyterian 661 F 11:11.40 11:11.40
7 Patricia Flores Family Point Speed 578 F 11:15.59 11:15.59
8 Camilla Wood AOS 500 F 11:20.74 11:20.74
9 Angela Pena Family Point Speed 583 F 11:21.94 11:21.94
10 Emediong Akpan Family Point Speed 575 F 11:24.91 11:24.91
11 Zoe Williams AOS 499 F 11:39.14 11:39.14
12 Kara Lewis AOS 490 F 11:41.21 11:41.21
13 Francesca Wood AOS 501 F 11:41.34 11:41.34
14 Mia De la garza St Lawrence Catholic 785 F 11:44.51 11:44.51
15 Ella Piper Claffy AOS 483 F 11:49.77 11:49.77
16 Katie Zanovich Presbyterian 667 F 11:51.45 11:51.45
17 Mackenzie Young St. Martha Catholic 858 F 11:55.27 11:55.27
18 Abigail Goldman Presbyterian 662 F 11:56.47 11:56.47
19 Lillian Trask Presbyterian 666 F 11:58.93 11:58.93
20 Isabella Pena Family Point Speed 585 F 12:01.63 12:01.63
21 Valerie Awomosu Family Point Speed 577 F 12:05.43 12:05.43
22 Zoraya Garza Family Point Speed 579 F 12:06.89 12:06.89
23 Harper Huff Holy Rosary Catholic 640 F 12:18.76 12:18.76
24 Lilliana Ramirez Family Point Speed 587 F 12:21.64 12:21.64
25 Angie Kulbeth St. John Paul II Catholic 840 F 12:26.99 12:26.99
26 Ariana Silva Family Point Speed 588 F 12:30.70 12:30.70
27 Daniella Pena Family Point Speed 584 F 12:37.69 12:37.69
28 Cameron Monticello Family Point Speed 582 F 12:48.89 12:48.89
29 Jenna Beyer St. John Paul II Catholic 836 F 12:52.58 12:52.58
30 Rory McCarthy Holy Rosary Catholic 641 F 12:59.76 12:59.76
31 Danielle Sellier Holy Rosary Catholic 642 F 13:08.16 13:08.16
32 Suzi Wells Wesley Academy 932 F 13:09.00 13:09.00
33 Elizabeth Sullo AOS 498 F 13:10.54 13:10.54
34 Ellie Cox St. Anne 822 F 13:11.75 13:11.75
35 Victoria Crawford Christ the Redeemer 553 F 13:37.38 13:37.38
36 Samantha Gamez YES Prep Northside 965 F 13:48.31 13:48.31
37 A Kate Probst St. Vincent De Paul 880 F 13:51.26 13:51.26
38 Ivanna Ayala YES Prep Northside 963 F 14:00.03 14:00.03
39 Nadiya Naehr AOS 495 F 14:05.70 14:05.70
40 Abigail Bergman St Lawrence Catholic 783 F 14:06.09 14:06.09
41 Ella Grover St Lawrence Catholic 786 F 14:06.65 14:06.65
42 Merry Griffin AOS 487 F 14:14.04 14:14.04
43 Emily Quinteno YES Prep Southside 983 F 14:15.70 14:15.70
44 Gabriela Botello YES Prep Northside 964 F 14:20.33 14:20.33
45 Maria Martinez YES Prep Southside 976 F 14:25.00 14:25.00
46 Averi Garrity St. John Paul II Catholic 839 F 14:36.15 14:36.15
47 Ella Kate Matthews St. John Paul II Catholic 842 F 14:46.53 14:46.53
48 Daena Gonzalez KIPP Academy 647 F 14:54.16 14:54.16
49 Keiydra Crawford YES Prep Southside 980 F 14:54.63 14:54.63
50 Isabel Grove AOS 488 F 14:57.71 14:57.71
51 A Lara Chemaly St. Vincent De Paul 876 F 15:00.08 15:00.08
52 A Domenica Sepe St. Vincent De Paul 883 F 15:04.18 15:04.18
53 A Racheal Curry St. Vincent De Paul 877 F 15:12.50 15:12.50
54 Ava Rockecharlie AOS 496 F 15:17.04 15:17.04
55 Toju Ofenyelu KIPP Academy 650 F 15:17.25 15:17.25
56 Jennifer Guzman KIPP Academy 648 F 15:27.86 15:27.86
57 Estefani Arana YES Prep Southside 978 F 15:31.49 15:31.49
58 Katarina Escobar St. John Paul II Catholic 838 F 15:32.33 15:32.33
59 Whitney Bratton St Lawrence Catholic 784 F 15:42.94 15:42.94
60 Kendall Jordan St Lawrence Catholic 787 F 15:43.62 15:43.62
61 Reagan Fox Wesley Academy 933 F 15:46.30 15:46.30
62 Sophia Foye AOS 486 F 15:47.03 15:47.03
63 Maci Noser Grace School 627 F 15:51.80 15:51.80
64 Natalie Taylor Grace School 628 F 15:52.55 15:52.55
65 Reagan Yurasek St Lawrence Catholic 790 F 16:05.26 16:05.26
66 Emma Harty Christ the Redeemer 554 F 16:14.75 16:14.75
67 Jenna French Grace School 616 F 16:23.89 16:23.89
68 Gianna Lewis Grace School 622 F 16:38.03 16:38.03
69 Breonna Ford YES Prep Southside 982 F 16:55.20 16:55.20
70 Taylor Mackel Grace School 629 F 16:55.53 16:55.53
71 Bella Fogal Grace School 624 F 17:06.93 17:06.93
72 Alia Chavez St. John Paul II Catholic 837 F 17:07.80 17:07.80
73 Yesenia Miller KIPP Academy 649 F 17:07.83 17:07.83
74 Laura Labrador St. John Paul II Catholic 841 F 17:15.81 17:15.81
75 Mariann Soto KIPP Academy 651 F 17:18.73 17:18.73
76 Elvia Perez YES Prep Northside 966 F 17:26.63 17:26.63
77 Faith Anderson YES Prep Southside 977 F 17:58.32 17:58.32
78 Grace Pruiett Grace School 623 F 18:40.91 18:40.91